Maud VLOG #6 - Naar GROTEFUIKDAG :)), de Nieuwjaarsduik & MOODBRUNCH
op
Bon diaaa, super leuk dat je kijkt naar mijn 6de weekvlog (de ena laatste alweer...). In deze week neem ik jullie mee naar Grote Fuikdag, de Nieuwjaarsduik, ben ik in het weekend een dagje naar Porto Mari geweest en je ziet hoe de Moodbrunch met het huis was! Ook zit er een kleine recap in van hoe wij kerst hebben gevierd op Curacao.
Op 1 januari hebben we de Nieuwjaarsduik gedaan bij Zanzi, dit was mijn leukste 1 januari ooit. We zijn de hele dag blijven hangen bij Zanzibar en hebben een hele gezellige middag gehad. Ook Fuikdag was super gezellig, we moesten al om 06:30 verzamelen zodat we een goed plekje hadden met de boot, we hebben de hele dag lekker gefeest en dat kan je ook zien in de vlog :).
In mijn weekend ben ik nog een dagje naar Porto Mari geweest. Ik was hier in mijn eerste week 1 keer geweest dus wilde daar graag nog een keertje heen. We hebben een heerlijk dagje gehad daar <3
De feestdagen vieren op Curacao is natuurlijk anders dan in Nederland, maar zeker niet minder leuk! Heb het heel leuk gehad onder de zon🌞.
Bekijk de vlog hieronder🌴🌞