Maud stelt zich voor

op

Bon dia!! :)

Ik ben Maud, 21 jaar en ik kom uit Nijmegen. Ik studeer Communicatie aan de HAN in Nijmegen. Voor mijn stage ga ik aan de slag in de marketing en communicatie. Voor mijn studie zocht ik een stage voor een halfjaar. Het leek me erg leuk om dit in het buitenland te doen voor een nieuwe uitdaging. Curaçao trok mij aan omdat veel bekende in mijn omgeving hier positieve ervaringen mee hebben, en niet te vergeten schijnt hier natuurlijk ook altijd de zon :). Ik ga mijn stage lopen bij BO Curaçao. Ik zie deze stage als een kans om mezelf verder te ontwikkelen en natuurlijk ook om het eiland te ontdekken.

bocuracao-min

In Nederland vind ik het leuk om naar festivals te gaan, gezellig te borrelen met vrienden en om te terrassen. Maar een filmavondje op de bank met een borrelplank vind ik ook heerlijk. Daarnaast ben ik ook regelmatig te vinden in de sportschool.

Ik woon het komende half jaar in Casa de Aventura, samen met 29 anderen. Het is een grote groep, maar je bouwt al snel een band op met iedereen. In het huis is het altijd gezellig: van samen koken en boodschappen doen tot een dagje strand of een avond feesten.

stagebuitenland-min

Ik heb heel veel zin in de aankomende maanden en het lijkt me leuk om jullie allemaal te leren kennen!!

Liefss, Maud

welkomstfotocuracaobuitenland-min